Ons team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

(Bedrijfs)artsen

Edo Kraaier
Bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers
Bedrijfsarts
BIG: 49049563401
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen
Bedrijfsarts
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg
Bedrijfsarts
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Thea Maathuis
Bedrijfsarts
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Huub Derksen
Bedrijfsarts
BIG: 29020612901
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Haidy van Troon
Bedrijfsarts
BIG: 49049540701
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Koen Venne
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Dieuwke Planting
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Monique Derikx
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 69914260501
m.derikx@debedrijfspoli.nl

Rob van Vliet
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 79064274601
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Rowan Schuijling
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 99918904101
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Frank Eleveld
Arts
BIG: 19062972601
f.eleveld@debedrijfspoli.nl

Roel van Dijck
Arts
BIG: 69922465101
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Ayke Hermans
Arts
BIG: 49918482401
a.hermans@debedrijfspoli.nl

Inge Boers
Arts
BIG: 890497113201
i.boers@debedrijfspoli.nl

Coaches arbeid & gezondheid

Hilde Wijers
Coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Marjan Rozendal
Coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Denise de Romph
Coach arbeid & gezondheid
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Barbara Poelman
Coach arbeid & gezondheid
b.poelman@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs
Coach arbeid & gezondheid
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Koert Maas
Coach arbeid & gezondheid
k.maas@debedrijfspoli.nl

Vesna Petrovic
Coach arbeid & gezondheid
v.petrovic@debedrijfspoli.nl

Janneke Lichtenberg
Coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk
Coach arbeid & gezondheid
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Björn Geefhuizen
Coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Adviseurs inzetbaarheid

Pie Wessels
Adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Jedidja Kling
Adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters
Adviseur inzetbaarheid
m.peters@debedrijfspoli.nl

Commercie

Rolf Ceelen
Salesmanager
r.ceelen@debedrijfspoli.nl

Margriet Verhagen
Account support
m.verhagen@debedrijfspoli.nl

Annette in den Bosch
Sales support
a.indenbosch@debedrijfspoli.nl

Rianne van Harmelen
Medewerker projectbureau
r.vanharmelen@debedrijfspoli.nl

Ruben Veneklaas
Marketing
r.veneklaas@debedrijfspoli.nl

Secretariaat

Chantal van Coolwijk
Planningscoördinator
c.van.coolwijk@debedrijfspoli.nl

Jeroen Driessen
Key user
j.driessen@debedrijfspoli.nl

Yvette Janssen
Medisch secretaresse/PMO-coördinator
y.janssen@debedrijfspoli.nl

Mariska Stenssen
Medisch secretaresse/PMO-coördinator
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Rixt van der Heijden
Medisch secretaresse/doktersassistente
r.vanderheijden@debedrijfspoli.nl

Debby van den Hoogen
Medisch secretaresse/doktersassistente
d.vandenhoogen@debedrijfspoli.nl

Diana Ehren
Medisch secretaresse
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Dinand van Haaren
Medisch secretarieel medewerker
d.vanhaaren@debedrijfspoli.nl

Eminenur Özdemir
Medisch secretaresse
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Paulien Mulder
Medisch secretaresse
p.mulder@debedrijfspoli.nl

Annelies Pennings
Baliemedewerker
a.pennings@debedrijfspoli.nl

Jolanda van Dijk-Rossen
Baliemedewerker
j.rossen@debedrijfspoli.nl

Management

Ton Theloosen
Directeur
t.theloosen@debedrijfspoli.nl

Djamilla Steppe
Operationeel Manager
d.steppe@debedrijfspoli.nl

Rik Menting
Stafarts en bedrijfsarts
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Marije Reus
Regiomanager
m.reus@debedrijfspoli.nl

Caroline Kolkman
Regiomanager
c.kolkman@debedrijfspoli.nl