Het team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

Management

Ton Theloosen
Directeur
t.theloosen@debedrijfspoli.nl

Djamilla Steppe
Operationeel Manager
d.steppe@debedrijfspoli.nl

Rik Menting
Stafarts en bedrijfsarts
r.menting@debedrijfspoli.nl

Marije Reus
Regiomanager
m.reus@debedrijfspoli.nl

Caroline Kolkman
Regiomanager
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

(Bedrijfs)artsen

Edo Kraaier
Bedrijfsarts
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers
Bedrijfsarts
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Erik Brans
Bedrijfsarts
e.brans@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen
Bedrijfsarts
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg
Bedrijfsarts
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Thea Maathuis
Bedrijfsarts
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Huub Derksen
Bedrijfsarts
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Haidy van Troon
Bedrijfsarts
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Petra Verpoort
Bedrijfsarts
p.verpoort@debedrijfspoli.nl

Koen Venne
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
k.venne@debedrijfspoli.nl

Dieuwke Planting
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
d.planting@debedrijfspoli.nl

Monique Derikx
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
m.derikx@debedrijfspoli.nl

Rob van Vliet
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Rowan Schuijling
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese
Arts in opleiding tot bedrijfsarts
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Frank Eleveld
Arts
f.eleveld@debedrijfspoli.nl

Roel van Dijck
Arts
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Ayke Hermans
Arts
a.hermans@debedrijfspoli.nl

Inge Boers
Arts
i.boers@debedrijfspoli.nl

Coaches arbeid & gezondheid

Hilde Wijers
Coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Marjan Rozendal
Coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Denise de Romph
Coach arbeid & gezondheid
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Barbara Poelman
Coach arbeid & gezondheid
b.poelman@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs
Coach arbeid & gezondheid
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Koert Maas
Coach arbeid & gezondheid
k.maas@debedrijfspoli.nl

Vesna Petrovic
Coach arbeid & gezondheid
v.petrovic@debedrijfspoli.nl

Janneke Lichtenberg
Coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk
Coach arbeid & gezondheid
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Björn Geefhuizen
Coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Adviseurs inzetbaarheid

Pie Wessels
Adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Jedidja Kling
Adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters
Adviseur inzetbaarheid
m.peters@debedrijfspoli.nl

Commercie

Rolf Ceelen
Salesmanager
r.ceelen@debedrijfspoli.nl

Margriet Verhagen
Account support
m.verhagen@debedrijfspoli.nl

Annette in den Bosch
Sales support
a.indenbosch@debedrijfspoli.nl

Rianne van Harmelen
Medewerker projectbureau
r.vanharmelen@debedrijfspoli.nl

Ruben Veneklaas
Marketing
r.veneklaas@debedrijfspoli.nl

Secretariaat

Chantal van Coolwijk
Planningscoördinator
c.van.coolwijk@debedrijfspoli.nl

Yvette Janssen
Medisch secretaresse/PMO-coördinator
y.janssen@debedrijfspoli.nl

Mariska Stenssen
Medisch secretaresse/PMO-coördinator
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Rixt van der Heijden
Medisch secretaresse/doktersassistente
r.vanderheijden@debedrijfspoli.nl

Debby van den Hoogen
Medisch secretaresse/doktersassistente
d.vandenhoogen@debedrijfspoli.nl

Mieke van der Zanden
Interventiecoördinator/ Medisch secretaresse
m.vanderzanden@debedrijfspoli.nl

Diana Ehren
Medisch secretaresse
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Dinand van Haaren
Medisch secretarieel medewerker
d.vanhaaren@debedrijfspoli.nl

Fiona de Jong
Medisch secretaresse
f.dejong@debedrijfspoli.nl

Eminenur Özdemir
Medisch secretaresse
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Paulien Mulder
Medisch secretaresse
p.mulder@debedrijfspoli.nl

Annelies Pennings
Baliemedewerker
a.pennings@debedrijfspoli.nl

Jolanda van Dijk-Rossen
Baliemedewerker
j.rossen@debedrijfspoli.nl